Чим відрізняються класи легкових автомобілів

Вибір легкового автомобіля залежить від багатьох параметрів, в числі яких ціна, тип приводу, виробник. Але, як правило, основним фактором у виборі легкового автомобіля є його клас, який в свою чергу впливає на інші параметри, наприклад, ціну транспортного засобу. І в цій статті ми розглянемо основні класи легкових автомобілів.

Які класи легкових автомобілів бувають?

Клас A . Сюди входять три-і п'ятидверний хетчбеки, як приклад можна привести Citroen C2. Їх головною відмінною рисою є невеликі габарити. Такий автомобіль ідеально підходить для поїздки в межах міста, і його, як правило, вибирають сім'ї з невеликою кількістю людей. Ходові якості у автомобілів даного класу не дуже високі.

 У чому різниця між класи легкових автомобілів

Citroen C2

Клас B . У цю групу крім хетчбеків можна включити і седани, довжина яких не перевищує 3,9 метра. Автомобілі класу B комфортні для поїздок всією сім'єю, навіть з урахуванням перевезення великого багажу. Яскравий приклад — авто чеського виробництва Skoda Felicia.

 У чому різниця між класи легкових автомобілів

Skoda Felicia

Клас C . Він є одним з найпопулярніших класів в нашій країні, тому як такі автомобілі поєднують в собі місткість, відносну компактність і універсальність. Крім того, що входять в цю групу транспортні засоби (універсали, хетчбеки і седани, довжина яких варіюється від 3,9 до 4,4 метрів) мають цілком пристойні швидкісні якості. Приклад — німецький автомобіль VW Golf.

 У чому різниця між класи легкових автомобілів

Volkswagen Golf

Клас D . Це вже середній клас, де довжина автомобілів варіюється від 4,4 до 4,7 метрів. Сюди також входять такі типи кузова, як седан, універсал і хетчбек. Транспортні засоби D-класу можна розділити на дві групи: звичайна — моделі з невисокою вартістю, що користуються величезним попитом (наприклад, Ford Mondeo) та елітна, в яку входять дорожчі і укомплектовані автомобілі (наприклад, Audi A4).

 У чому різниця між класи легкових автомобілів

Ford Mondeo

Клас E. Автомобілі даного класу відрізняються значними розмірами (довжина понад 4,7 метрів) і досить високою вартістю. Тут теж можна зробити поділ за двома групами: звичайні та елітні автомобілі. Класичний приклад — автомобіль Mercedes Benz E-класу.

У чому різниця між класи легкових автомобілів

Mercedes Benz E-класу

Клас F . По-іншому цей клас називають як «люкс». Автомобілі, що входять в цей клас (седани і лімузини), дуже рідко купуються фізичними особами. Вартість авто представницького класу може перевищувати десять мільйонів рублів, і яскраво вираженим представником цієї групи є німецький автомобіль Audi A8.

У чому різниця між класи легкових автомобілів

Audi A8

Мінівени і УПВ (універсал підвищеної місткості). Автомобілі з дев'ятьма посадочними місцями (максимальна кількість) можуть використовуватися не тільки для перевезення пасажирів, а й для вантажоперевезень. Класичний приклад мінівена & # 8212; Volkswagen Sharan.

У чому різниця між класи легкових автомобілів

Volkswagen Sharan

Позашляховики . У цю групу входять транспортні засоби (трьох- або п'ятидверний універсали), що ідеально підходять для важкодоступній місцевості. Автомобілі, які стосуються позашляховиків, можна розділити на три групи: малі, середні та великі авто. Що стосується прикладів, то яскравим представником цього класу є УАЗ російського виробництва і Jeep Grand Cherokee.

 У чому різниця між класи легкових автомобілів

Jeep Grand Cherokee

Купе . Відразу варто відзначити, що автомобілі даного класу підходять тільки для рівних доріг, тому не скрізь в Росії вони затребувані. Сюди входять в першу чергу дуже дорогі автомобілі місткістю до чотирьох чоловік. Як приклад можна привести модель Audi TT.

 У чому різниця між класи легкових автомобілів

Audi TT

Авто з відкритим кузовом (Кабріолети і родстери). Ці спортивні автомобілі з відкритим верхом (або з трансформується жорстким дахом) підходять в першу чергу для їзди в жарку погоду. І тут варто відзначити той факт, що автомобілі даного класу добре підходять тільки для їзди по рівній поверхні. Приклад — Mercedes-Benz SLK.

 У чому різниця між класи легкових автомобілів

Mercedes-Benz SLK

Порівняння

Вони відрізняються між собою досить сильно. І це основна прикмета відмінності варто розглянути докладніше:

  • Габарити. Всі класи автомобілів мають різні габарити: найкомпактнішими є авто класу A, в той час як мінівени або позашляховики є найбільш габаритними. Цей фактор безпосередньо впливає на кількість посадочних місць.
  • Прохідність. Позашляховики, мінівени і більшість машин класу C, D і E добре адаптовані до російських дорогах. А ось, наприклад, кабріолети, родстери і автомобілі класу купе не пристосовані для їзди на нерівній поверхні.
  • Вартість. Вона коливається дуже серйозно, в тому числі і між автомобілями всередині одного класу. Звичайно, за дорожнечею пальма першості належить транспортним засобам класу F і купе.
  • Швидкісні якості. Тут попереду планети всієї родстери і дорогі автомобілі представницького класу. Якщо в першому випадку людина платить, перш за все, за швидкість, то другому випадку крім швидкого переміщення він платить за підвищений комфорт і престиж.

Висновки TheDifference.ru

  1. У габаритах — довжині, ширині і висоті автомобіля. Якщо машини класу A наймініатюрніші, то мінівени і позашляховики найбільші.
  2. У прохідності. Деякі авто можуть проїхати навіть по сильно нерівній поверхні.
  3. У вартості. Від класу A до F спостерігається поступово збільшення ціни. Причому різниця в ціні спостерігається і всередині одного класу.
  4. У швидкості переміщення автомобіля. Звичайно, найшвидші автомобілі відносяться до класів F та купе. Значним швидкісним потенціалом можуть похвалитися кабріолети і родстери.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *