Чим відрізняються акушерські тижні від звичайних

Період вагітності — це найприємніша подія в житті будь-якої жінки. Ви помічали, як розквітає панянка в цей період? Вона стає більш яскравою, щирою і відкритою. В очікуванні дива жінка може хвилюватися і переживати, що є цілком нормальним явищем і обумовлено гормональними змінами в її організмі. Однією з причин для занепокоєння стає переживання про термін вагітності. Сьогодні ми спробуємо розібратися, в чому відмінність між акушерськими тижнями і звичайними.

Визначення

При підрахунку терміну вагітності використовуються поняття акушерська тиждень і акушерський місяць. Акушерська тиждень, як і звичайна, складається з семи днів. Акушерський місяць складається з чотирьох тижнів.

Як розраховуються акушерські тижні?

Для визначення дати пологів використовують кілька методів підрахунку терміну вагітності. Серед них виділяють ембріональний, акушерський терміни і термін, який встановлюють за даними ультразвукового дослідження матки. Нормальна вагітність протікає дев'ять місяців. Це ембріональний термін, який дорівнює тридцяти шести тижнях з моменту зачаття або дев'яти акушерським місяцях. В акушерській практиці використовують також поняття «акушерські тижня». Про це мало, хто знає, тому буде корисно прояснити, що ж із себе представляє акушерський термін вагітності і як його можна обчислити.

Акушерські тижні вагітності складають в нормі сорок тижнів, це дорівнює двомстам вісімдесяти днях або десяти місяців, причому один місяць становить двадцять вісім діб. Щоб розрахувати термін вагітності, треба додати до дев'яти місяців один тиждень, і ви отримаєте приблизну дату пологів. Тижня акушерського терміну підраховують, починаючи від першого дня останньої менструації до вагітність. Таким способом підрахунку здавна користувалися наші предки. У нормі у кожної дівчини і жінки один раз на місяць йдуть місячні, які тривають протягом 3 5дней. Якщо менструація настає регулярно, жінка знає, що вона не вагітна. Акушерські тижні можна прорахувати лише у тих жінок, у яких вже встановився менструальний цикл, і менструації починаються через рівні проміжки часу.

У чому різниця між акушерські тижні від звичайних

Висновки TheDifference.ru

  1. Акушерська тиждень використовується для підрахунку терміну вагітності, звичайний тиждень — для підрахунку календарних термінів.
  2. Чотири акушерські тижні рівні акушерському місяця. З календарними тижнями справа йде зовсім інакше — тут кожен місяць не має певної кількості тижнів.