Найнадійніший кросовер на 2015 рік

Перед придбанням автомобіля багато водіїв звертаються до різних джерел інформації в пошуках даних про безпеку тієї або іншої моделі. Машина вважається підвищеним джерелом небезпеки, у зв'язку з чим до безпеки на дорозі потрібно ставитися з усією серйозністю. Мабуть, найбільш авторитетним джерелом у цій сфері є американський Страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS). Дана організація фінансується американськими страховими компаніями і з року в рік проводить краш-тести автомобілів. На підставі результатів випробувань певної моделі в декількох класах присвоюється нагорода «Top Safety Pick». Вищої ж нагородою вважається «Top Safety Pick +», отримати яку можуть лише моделі, які пройшли всі краш-тести і обладнані системою екстреного гальмування і попередження про фронтальному зіткненні. Завдяки топ-рейтингу IIHS можна визначити найнадійніший кросовер.

Найнадійніший кросовер на 2015 рік

Все кросовери в рейтингу IIHS, що пройшли тестові випробування, поділені на чотири класи: Small SUVs (компактні кросовери), Midsize SUVs (срежнеразмерние кросовери), Midsize luxury SUVs (преміальні средньорозмірні SUV), Large SUVs (повнорозмірні кросовери).

У класі компактних кросоверів лідирує модель Subaru Forester, що отримала нагороду «TSP +». В організації даний автомобіль назвали найбезпечнішим і надійним компактним кросовером. Втім, на пальму першості цілком могли забратися Honda CR-V, Mazda CX-5.

Найнадійніший кросовер на 2015 рік

У 2015 році модель Acura MDX нового покоління визнана американським Страховим інститутом дорожньої безпеки найбезпечнішим автомобілем серед середньорозмірних кросоверів преміум-класу. Позашляховик третьої генерації отримав найвищу нагороду «Top Safety Pick +» і пройшов всі випробування на відмінно. Втім, дана модель відзначається не вперше. У 2014 році видання News & amp; World Report визнало модель MDX кращим середньорозмірним кросовером преміум-класу 2013 року. Британське видання «Автогід» нагородило Acura MDX титулом «Кращий універсальний автомобіль — 2014».

Найнадійніший кросовер на 2015 рік

Нове покоління Acura MDX комплектується бензинової 3,5-літровою «шісткою», обладнаної прямим уприскуванням і системою газорозподілу (i-VTEC) з електронним управлінням. Двигун кросовера видає 290 кінських сил і агрегатується з шестиступінчастою секвентальною автоматикою.

Преміальні кросовери Infiniti QX60, Lexus NX, Volvo XC60 та Mercedes M class також удостоїлися нагороди від інституту як найбезпечніші кросовери.

Найнадійніший кросовер на 2015 рік

Що стосується «звичайних среднеразмерніков», то найвищу нагороду «Top Safety Pick +» отримав лише кросовер «Highlander» від компанії Toyota завдяки тому, що обладнаний системою «Front crash prevention», а позашляховик Chevrolet Equinox з нагородою «Top Safety Pick» в 2015 році зайняв лідируючу позицію серед середньорозмірних кросоверів в плані безпеки.

 Найнадійніший кросовер на 2015 рік

В класі« Large SUVs »першого місця удостоївся повнорозмірний кросовер GMC Acadia. Дана модель оснащується 3,6-літровим бензомотором від моделі Cadillac CTS різної потужності (275 або 288 к.с.). Вибору серед трансмісії немає, доступний лише шестиступеневий «автомат».

Таким чином, на титул «найнадійніший кросовер» можуть претендувати відразу кілька моделей в залежності від розмірності і вартості. Якщо ви вирішили самостійно ознайомитися з рейтингом американського Страхового інституту, відкрийте сайт http://www.iihs.org і перейдіть за посиланням «Ratings» на головній сторінці. Правда, перед цим не забудьте взяти з собою англо-російський словник, так як на сайті відсутня російськомовна локалізація.