Найдорожча машина в Росії

Продажі автомобілів в Росії з початку 2015 року помітно впали. Зменшення доходів вітчизняних громадян, а також стрімке зростання інфляції і курсу долара по відношенню до рубля вдарили як по закордонним компаніям — виробникам автомобілів, так і за російським «АвтоВАЗу». Жителі Росії, купивши дорогі автомобілі за докризовими цінами, невимовно раді, адже вартість практично всіх типів транспорту, вироблених за кордоном, зросла в півтора-два рази. Втім, і наш рідний «АвтоВАЗ» не залишився осторонь, підвищивши ціни на моделі «Lada Priora» і «Kalina». Цілком ймовірно, нова «Веста» зійде з конвеєра за завищеною вартістю. Але підвищення цін на автомобілі ніяк не відбилося на купівельній спроможності «елітної» частини населення нашої країни. У Росії, як і раніше, купуються топові суперкари вартістю в кілька десятків мільйонів рублів. Правда, мало громадян знають про те, яка найдорожча машина в Росії і яка її ціна.

На жаль, в Росії немає власників преміумних автомобілів, виготовлених в єдиному екземплярі. Найдорожчою машиною, купленої громадянином РФ, є Bugatti Veyron, вироблений до 2013 року. Вартість 1000-сильного суперкара становить 175 мільйонів рублів. У середній частині повнопривідного «Вейрона» розташувався 16-циліндровий двигун, який видає на межі 1020-1040 кінських сил. До ста кілометрів на годину суперкар французького виробництва розганяється за 2,5 секунди. Крім того, що «Вейрон» є найдорожчою серійною машиною, йому також належить рекорд швидкості в 431 кілометр на годину. Правда, даний рекорд максимальної швидкості встановила «суперспортивним версія» гіперкара з форсованим до 1200 л. с. двигуном і поліпшеною аеродинамікою.

Завдяки 8-поршневим супортам і вентильованим углекераміческім гальмівним дискам двотонний гіперкару потрібно всього лише 10 секунд, щоб скинути максимальну швидкість до нуля.

Найдорожча машина в Росії

Bugatti Veyron виготовлений в різних версіях, в тому числі і в одиничних екземплярах. Кілька гіперкарів даної марки «прописані» в Москві, а частина можна побачити в столицях республік Північного Кавказу.

Найдорожча машина в Росії

Але не одним «Вейрон» дихає російська автоеліта. В останні роки на російських дорогах все частіше і частіше з'являються позашляховики німецького виробництва. Mercedes-Benz G65 Mansory вартістю в 75 мільйонів рублів в кінці минулого року був куплений одним з російських футболістів. Позашляховик G-класу, що пройшов тюнінговку в ательє Mansory, оснащений 950-сильним двигуном об'ємом майже 6 літрів і автоматичною коробкою передач.

Найдорожча машина в Росії

Велику популярність в Росії знаходять суперкари італійського виробництва. Lamborghini Aventador і Ferrari F12 Berlinetta вартістю понад 50 мільйонів рублів встали в один ряд з гіперкаром від Bugatti і позашляховиками компанії Mercedes.

Найдорожча машина в Росії

Втім, в нашій країні в продажу є один з найдорожчих автомобілів у світі — модель LaFerrari вартістю понад 2,5 мільйона доларів. Щоб її придбати, потрібно як мінімум зібрати 125 мільйонів рублів і узгодити покупку з президентом компанії Ferrari. Правда, для початку доведеться купити ще пару моделей від Ferrari. Такими є вимоги до покупки топового автомобіля італійського концерну. Але з огляду на напружену ситуацію в країні і високий курс долара, дорогих автомобілів з цінником від 100 мільйонів рублів в РФ найближчим часом не передбачається.

Чи бажаєте дізнатися більше про «Вейрон»? Пропонуємо подивитися наступний відеоролик про гіперкар з 1000-сильним двигуном: