Відмінність передньопривідного автомобіля від задньопривідного

Про те, який автомобіль краще, передньопривідний або задньопривідний, автолюбителі сперечаються із завидною регулярністю. Як правило, шанувальники переднього приводу виявляються в більшості, особливо коли згадують, що більшість виробів ВАЗа — задньопривідні. Але задній привід також і у Мерседеса, БМВ, Порше і навіть Роллс-Ройса. Заднеприводним був і Ford T — перший серійний автомобіль. Чому ж в подальшому багато виробників віддали перевагу передньому приводу? Як привід впливає на експлуатаційні характеристики автомобіля?

Визначення

Передній привід — це спосіб компонування і особливість конструкції трансмісії автомобіля, при яких крутний момент, створюваний двигуном, передається на передні колеса. Першим автомобілем з переднім приводом став Cord L29, випущений в 1929 році, і автовиробники відразу ж оцінили переваги його конвеєрного складання, яка значно менш трудомістка, а відсутність громіздкого карданного валу дозволило збільшити обсяг салону.

Задній привід передбачає, що крутний момент, створюваний двигуном, передається на задні колеса. Задній привід характерний для більшості автомобілів преміум класу.

Порівняння

Конструкційні особливості передньопривідних автомобілів дозволяють знизити їх собівартість, що важливо при виробництві масових моделей. Вони мають більш просту конструкцію, тому теоретично є більш надійними. Вони ж більш економічні, оскільки мають більш високий ККД двигуна за рахунок того, що передача крутного моменту до коліс здійснюється з меншою втратою енергії.

Відмінність передньопривідного автомобіля від задньопривідного

Безсумнівна перевага передньопривідних автомобілів в тому, що на прямолінійній траєкторії вони мають більш високу курсову стійкість, але радіус розвороту у них більше, ніж у автомобілів із заднім приводом, що робить їх менш маневреними.

Задньопривідні автомобілі важче, але вага по осях у них розподілений більш рівномірно, що істотно поліпшує керованість автомобіля. Замети задньої осі більш прогнозовані і легше усунути: досить просто скинути газ, що більшість водіїв в нештатних ситуаціях роблять рефлекторно.

Коробка перемикання передач і двигун на задньопривідних автомобілях встановлюються на більш м'яких опорах, внаслідок чого в салоні практично не відчувається вібрація працюючого двигуна. У них же значно менше і пробуксіровка при старті, вони легше піднімаються вгору навіть на дорогах із слизьким покриттям, але при спуску ймовірність занесення задньої осі вище.

Висновки TheDifference.ru

  1. Автомобілі з переднім приводом простіші в збірці, тому їх вартість нижче в порівнянні з аналогічними моделями з заднім приводом.
  2. Передньопривідні машини на прямолінійній траєкторії мають більш високу курсову стійкість .
  3. Задньопривідні автомобілі мають менший радіус розвороту і є більш маневреними.
  4. Задньопривідні машини важче, але вага по осях у них розподілений більш рівномірно, що істотно поліпшує керованість автомобіля.
  5. У салонах задньопривідних автомобілів менше відчувається вібрація двигуна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *